Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Aktualności / 4 kroki do zdrowia
4 kroki do zdrowia

28 Czerwiec 2019

W upalny poniedziałek 24 czerwca o godz.17.00 w Bogatyńskim Ośrodku Kultury, w kawiarni "Atena" odbyło się niezwykle interesujące spotkanie pod tytułem "Wellness by Oriflame - 4 kroki do zdrowia". Organizatorem eventu była Elżbieta Kalwasińska - menadżer, od 25 lat związana ze szwedzką firmą promującą idee "Bliżej Natury".

 

 

Zdrowy styl życia to zarówno dbałość o ciało (dieta, ruch, suplementacja) ale i stan naszego zdrowia psychicznego. Stąd zaproszeni goście - Ewa Marczuk - fizjoterapeutka i Agnieszka Dymarska - psycholog.

Ewa Marczuk w sposób ciekawy i przystępny objaśniła tajemnice naszego ciała, głównie w aspekcie zależności jakie zachodzą w naszym w układzie ruchowym.

W swojej bardzo inspirującej prezentacji "Co mi w duszy gra - czyli jak zadbać o swój dobrostan" Agnieszka Dymarska wskazała zarówno na źródła jak i możliwości osiągnięcia tak pożądanego przez wszystkich dobrostanu.

Obie prelegentki zgodnie wskazywały na ogromne znaczenie własnego wkładu - świadomości, decyzji, determinacji i pracy w drodze do zdrowia i szczęścia, informowały też o możliwości uzyskania profesjonalnej pomocy w sytuacjach tego wymagających.

Przyjemnym akcentem kończącym spotkanie była degustacja kawy o 5 smakach przygotowanej przez Ewę Marczuk, pysznych batonów oraz odżywczych koktajli proteinowych Wellness, przyrządzonych przez Elę Kalwasińską i jej asystentkę Martynę Sawicką.