Jesteś tutaj: Strona główna / URZĄD / Komunikaty / Ogłoszenie o sprzedaży samochodu
Ogłoszenie o sprzedaży samochodu

12 Sierpień 2019

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ponownie ogłasza sprzedaż samochodu osobowego marki Toyota Avensis.

Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki Toyota Avensis będący na wyposażeniu Straży Miejskiej w Bogatyni (właściciel pojazdu). Rok produkcji: 2004; pojemność: 1794,00 cm3; benzyna; typ sedan. Klimatyzacja sprawna. Kolor srebrny metalik. Przebieg 236100 km.

Pojazd posiada widoczne ślady użytkowania w postaci zarysowań powierzchni lakieru. Na dachu ślady po zamontowanej sygnalizacji błyskowej. Hamulce sprawne. Ubezpieczenie OC ważne do lipca br.

Brak aktualnego przeglądu technicznego, uszkodzony system ABS. Ponadto samochód wskazuje nadmierne zużycie oleju silnikowego mimo braku widocznego wycieku.

Wartość samochodu strona wyceniła na kwotę 12.000,00 (słownie: dwanaście tysięcy złotych, 00/100). Dopuszcza się możliwość negocjacji ceny. Samochód zostanie sprzedany nabywcy po akceptacji wynegocjowanej ceny przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia, a następnie po podpisaniu umowy sprzedaży samochodu.

Bliższych informacji na temat samochodu oraz możliwości umówienia się na oględziny pojazdu udziela Komendant Straży Miejskiej tel. 75 77 32 408.

Nabywca przejmuje samochód w stanie istniejącym. Nabywca zobowiązany będzie do złożenia oświadczenia, iż w przyszłości nie będzie występował przeciwko Gminie Bogatynia z żadnymi roszczeniami z tytułu nabycia samochodu, niniejszy zapis zostanie zawarty w umowie sprzedaży.

Na nabywcy spoczywają koszty związane ze sprzedażą samochodu.

Oferty na kupno samochodu z danymi nabywcy oraz oferowaną ceną, należy złożyć w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni (pokój nr 5), ul. Daszyńskiego 1, 59-920 Bogatynia bądź wysłać na adres e-mail: umig@bogatynia.pl do dnia 23 sierpnia 2019 roku.